Skåp 1 par

Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, 1 par, Napoleon III, Frankrike, svart lackerat trä, förgyllda beslag, inläggningar i mässing, skåpsdörrar med reliefdekor i patinerad metall, höjd 111, 40x88 cm

slitage, en mässingslist saknas, nyckel saknas, spricka

531869

2018-04-02