Dryckeskanna silver

Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DRYCKESKANNA, silver / 800, barockstil, 1800-tal, punsad dekor av figurscen, höjd ca 24 cm, vikt ca 785 g

Slitage

531900

2018-03-31