Bonad Sunneboskolan

Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

BONAD, sydsverige, Sunneboskolan, 1800-tal, religiöst motiv, ca 358x24 cm

Skador, bortfall, slitage

531906

2018-03-31