Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KANDELABRAR, 3 st, LJUSKRONA, VÄGGAPPLIQUER, 1 par, LJUSSTAKAR, 7 st, FÖNSTERSMYCKE, 1960/70-tal, lackerad metall, mässing, delvis märkning Ystad Metall, höjd ca 9-33 cm
Brukslitage
531916
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här