Kandelabrar ljusstakar väggappliquer mm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABRAR, 3 st, LJUSKRONA, VÄGGAPPLIQUER, 1 par, LJUSSTAKAR, 7 st, FÖNSTERSMYCKE, 1960/70-tal, lackerad metall, mässing, delvis märkning Ystad Metall, höjd ca 9-33 cm

Brukslitage

531916

2018-03-31