Albin Amelin olja
Klubbat för:
62 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad och daterad Amelin -63, olja på duk, 92x73 cm
ebba.de.faire@auktionsverket.se
531923
2018-06-18