Bengt Lindström olja

Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad Lindström, olja på duk,116x89 cm

ebba.de.faire@auktionsverket.se

531926

2018-06-18