Bengt Lindström olja
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad Lindström, olja på duk,116x89 cm
ebba.de.faire@auktionsverket.se
531926
2018-06-18