Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS ELIAS ANCKERS (1858-1921): (4), akvarellar, inklusive en porträtt monogramsignerad NEA och daterad ´19, och 3 marin motiv, delvis signerade bildstorlek 18-25x14-32 cm
Oramade
531927
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här