Nils Elias Anckers 1858-1921

Nils Elias Anckers 1858-1921
Nils Elias Anckers 1858-1921
Nils Elias Anckers 1858-1921
Nils Elias Anckers 1858-1921
Nils Elias Anckers 1858-1921
Nils Elias Anckers 1858-1921

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ELIAS ANCKERS (1858-1921): (4), akvarellar, inklusive en porträtt monogramsignerad NEA och daterad ´19, och 3 marin motiv, delvis signerade bildstorlek 18-25x14-32 cm

Oramade

531927

2018-03-31