Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, tenn, Nils Erik Justelius (1820-1866) Eksjö, Lars Lundwall (1761-1780/82) Jönköping, FAT, Tenn, rokokostil, 1900-tal, diameter ca 35-38 cm
Bucklor, lagningar
531932
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här