Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, Nils Erik Justelius (1820-1866) Eksjö, Lars Lundwall (1761-1780/82) Jönköping, FAT, Tenn, rokokostil, 1900-tal, diameter ca 35-38 cm

Bucklor, lagningar

531932

2018-03-31