Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Mansporträtt, signerad med dedikation "För Sven vännen Bengt Lindström", olja på duk, ca 65x54 cm

531934

2018-03-31