Eric Elfvén oljemålning

Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning
Eric Elfvén oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

ERIC ELFVÉN (1921-2008): "Mandolin", monogramsignerad EE, olja på duk, ca 46x61 cm

531937

2018-03-31