Fåtöljer stålrör och kanvas

Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas
Fåtöljer stålrör och kanvas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme av stålrör, lösa, djuphäftade dynor klädda i ljus kanvas, sitthöjd ca 37 cm, olika hjul

Slitage, knapppar saknas, fläckar

531951

2018-03-31