Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN, VAGNAR, 62 st., merparten i kartong, nyare och äldre modeller, längder ca 10-24 cm
Slitage, skador kan förekomma
531960
2018-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här