Rose-Marie Qvarfordt

Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSE-MARIE QVARFORDT (född 1948): Kvinna med päls, monogramsignerad och daterad RMQ - 95, olja på duk, ca 60x47 cm

531965

2018-03-31