Formar
Closed
2018-03-31
531974
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FORMAR, 21 st., VATTENCISTERN, koppar, 18/1900-tal, kakformen stämplad AUW, kakformens diameter 29 cm
Slitage, bucklor