Emil Heilborn gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EMIL HEILBORN (1900-2003): Svensk Storindustri, Domnarfvets Jernverk 1932, signerad Emil Heilborn. Gelatinsilverfotografi monterat på kartong, svart ram runt bilden utfört av fotografen, vintage, 29x23 cm.
PROVENIENS: Familjen Heilborn
531983
2018-04-16