Ferdinand Boberg teckningar

Ferdinand Boberg teckningar
Ferdinand Boberg teckningar
Ferdinand Boberg teckningar
Ferdinand Boberg teckningar
Ferdinand Boberg teckningar
Ferdinand Boberg teckningar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Motiv från Stenkumla resp Sundre, signerade och daterade Boberg 1937, blyerts, vardera ca 20x26 cm

531984

2018-03-31