RING med gammalslipad diamant samt safir

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 14 k guld med en gammalslipad diamant, ca 0.20 ct, två rosenslipade diamanter, totalt ca 0.40 ct samt en fasettslipad safir, ca 0.38 ct, ringstorlek 17, totalvikt ca 2.1 g

Slitage, mindre repor

531986

2018-04-01