RING med gammalslipad diamant samt safir
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 14 k guld med en gammalslipad diamant, ca 0.20 ct, två rosenslipade diamanter, totalt ca 0.40 ct samt en fasettslipad safir, ca 0.38 ct, ringstorlek 17, totalvikt ca 2.1 g
Slitage, mindre repor
531986
2018-04-01