Kompositioner serigrafier

Kompositioner serigrafier
Kompositioner serigrafier
Kompositioner serigrafier
Kompositioner serigrafier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kompositioner, varav en otydligt signerad, 96/100 resp 113/125, serigrafier, tryckta i Selecta Ateljén, ca 40x33 resp 15x16 cm

531997

2018-03-31