Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, ca 18x21/30x23/30x24 cm
Varav två stycken med dedikationer
532003
2018-03-31