Rökbord 1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, 1900-tal, benställning i betsat trä, delvis, bricka i mässing med dekor av Blå moskén, höjd ca 60, diameter 57 cm, diverse rökattiraljer medföljer, delvis med egyptisk dekor
Slitage
532013
2018-03-31