Gunghäst Gemla

Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, 1920/30-tal, Gemla, bemålad, höjd 70, ca längd med medar 128 cm

Skador, lagningar, delar saknas

532014

2018-03-31