Autografblock 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUTOGRAFBLOCK, 5 st, 1900-talets mitt, mestadels svenska kulturpersonligheter Harriet Bosse, Ivar Lo Johansson, Sven Stolpe, Nils Poppe, Anna-Lisa Ericson, Hjördis Pettersson, Sickan Carlsson, Ture Ara, Sigge Fürst, Georg Rydberg, längd ca 11-16 cm

Bruksslitage, delvis lösa blad

532017

2018-03-31