Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Dans le Disért, signerad, daterad och numrerad Corneille -76, 10/100, färglitografi, 67x50,5 cm

Oramad

532026

2018-04-03