André Marfaing färglitografi

André Marfaing färglitografi
André Marfaing färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987): Composition I, signerad och numrerad Marfaing 36/100, färglitografi, 76x53 cm

Oramad

532029

2018-04-03