Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRUS, lergods, precolumbianskt, med hänklar, dekor i relief av ansikte, höjd ca 21 cm
Slitage, nagg
532033
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här