Strykjärn mässing 1700-tal

Strykjärn mässing 1700-tal
Strykjärn mässing 1700-tal
Strykjärn mässing 1700-tal
Strykjärn mässing 1700-tal
Strykjärn mässing 1700-tal
Strykjärn mässing 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRYKJÄRN, mässing samt metall, 1700-tal, svarvad trähänkel, längd ca 18 cm

Slitage

532037

2018-03-31