Porslinsfigur

Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur
Porslinsfigur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, i form av dalmatiner, 1900-talets senare hälft, glaserat lergods, märkt "G.C MADE IN ITALY", höjd ca 48 cm

Smärre ytfläckar, smärre krackeleringar, ytsmuts

532041

2018-03-31