Korkskruv Ladieslegs

Korkskruv Ladieslegs
Korkskruv Ladieslegs
Korkskruv Ladieslegs
Korkskruv Ladieslegs
Korkskruv Ladieslegs
Korkskruv Ladieslegs

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORKSKRUV, i form av kvinnoben, sk. ´Ladies Legs´, Tyskland 1900-talets första hälft, höjd ca 6,5 cm

Bruksslitage

532049

2018-04-03