Manschettknappsask i tenn
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, 1900-talets första hälft, efter Widerholm & Dahlberg, stämplad "SV. TENN", dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 2 cm, diameter ca 6 cm
Repor och märken
532051
2018-03-31