Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, gustaviansk stil, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, lackerad björk/björkfaner, bestående av runt bord med 2 iläggsskivor á 30 cm, 5 stolar med textilklädda sitsar, bordet höjd 74, Ø 105/165 x 105 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, klädsel med skador
532052
2018-03-31