Ljusstakar i koppar

Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar
Ljusstakar i koppar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, koppar, 1800-talets andra hälft/ tidigt 1900-tal, spiralvriden stam, hängande löv, höjd 49 cm
Skador: Smärre buckla vid foten

532054

2018-03-31