Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSUR, empire, 1800-talets början, emaljerad urtavla märkt Paris, förgylld brons, grönmålad örn, höjd ca 43 cm, nyckel finns
Slitage, lös fot, urtavla med skador, pendel saknas
532060
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här