Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUR, empire, 1800-talets början, emaljerad urtavla märkt Paris, förgylld brons, grönmålad örn, höjd ca 43 cm, nyckel finns

Slitage, lös fot, urtavla med skador, pendel saknas

532060

2018-03-31