Nils Kreuger oljemålning Concarneau 1882

Klubbat för:

24 000 SEK

20 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Gata i Concarneau, signerad och daterad Kreuger Concarneau 1882, olja på pannå, 23,5x14 cm
A tergo med oljeskiss av en liten pojke

Lagad spricka i pannån

532069

2018-04-11