Klubbat för:
24 000 SEK
20 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930): Gata i Concarneau, signerad och daterad Kreuger Concarneau 1882, olja på pannå, 23,5x14 cm
A tergo med oljeskiss av en liten pojke
Lagad spricka i pannån
532069
2018-04-11