Bruno Mathsson Superelipse bord

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord ´Superelipse´, vitt laminat, bordskant och pelarfot i aluminium, Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt och stämplat, L 179 cm B 120 cm H 70 cm

Bruksslitage

532083

2018-04-03