Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord ´Superelipse´, vitt laminat, bordskant och pelarfot i aluminium, Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt och stämplat, L 179 cm B 120 cm H 70 cm
Bruksslitage
532083
2018-04-03