Ajfa sideboard teak 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AJFA, Sideboard, teak, 1900-talets mitt, tre dörrar samt fyra lådor, höjd ca 85, 150x42 cm

Bruksslitage, fläckar, mindre repor, en dörr är något löst

532086

2018-04-01