Serveringsvagen 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, med avtagbar bricka, höjd ca 57, 69x38 cm

Bruksslitage

532088

2018-04-01