Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COWBOYS OCH INDIANER, 26 st, 1940-1950-tal, övervägande Elastolin med några Deetail, totmpåle och diverse övriga hästar och träd medföjer, bemålad plast, höjd 6-8 cm
Diverse skador
532117
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här