Figurer Elastolin tema lek

Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek
Figurer Elastolin tema lek

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

COWBOYS OCH INDIANER, 26 st, 1940-1950-tal, övervägande Elastolin med några Deetail, totmpåle och diverse övriga hästar och träd medföjer, bemålad plast, höjd 6-8 cm

Kuntoraportti

Diverse skador

532117

Päivämäärä:

2018-03-31