Eldsläckare Fix

Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix
Eldsläckare Fix

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

FIX ELDSLÄCKARE, 1900-talets början, pulversläckare sålt i "Importaffären Perfect Stockholm", (Holländargatan 7), obruten, längd ca 86

Bruksslitage

532123

2018-04-01