Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
FIX ELDSLÄCKARE, 1900-talets början, pulversläckare sålt i "Importaffären Perfect Stockholm", (Holländargatan 7), obruten, längd ca 86
Bruksslitage
532123
2018-04-01