Brittain figurer

Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer
Brittain figurer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITAIN FIGURER, ca 44 st till fots samt 9 till häst, 1980/90-tal, England, bemålad metall, bl.a skottar och engelsmän i parad, vissa med detaljer i plast

Obetydliga skador

532130

2018-04-01