Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-talets mitt, barockstil, ett par C. G. Hallberg, Stockholm 1943, det andra import, höjd ca 17-18 cm
Slitage, fyllda
532141
2018-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här