matbord teak 50-tal

matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal
matbord teak 50-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENNING KJAERNULF, runt matbord med 3 st. iläggsskivor, teakfanér, modellen formgiven 1958, tillverkat av Sorø Stolefabrik, H. 73 dia. 115 cm, iläggsskivor 50 cm/st

Bruksslitage

532161

2018-04-03