Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 3 par, silver, Ceson Guldvaru AB (1955-1993), Göteborg 1950-tal, höjd ca 8 cm, fyllda
Smärre stötskador
532167
2018-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här