Ljusstakar silver Göteborg

Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, silver, Ceson Guldvaru AB (1955-1993), Göteborg 1950-tal, höjd ca 8 cm, fyllda

Smärre stötskador

532167

2018-04-01