Skänk 1800-tal gustaviansk provins
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKÄNK, furu, 1800-talets första hälft, gustaviansk provins, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, bemålad i ljusgrått, antikbehandlad, höjd ca 121, 125x50 cm, nyckel (1) medföljer
Kompletterad, renoverad, invändigt med spår i hyllplan, senare bemålning
532168
2018-04-01