Bordspendyl gustaviansk

Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk
Bordspendyl gustaviansk

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, gustaviansk, bronserad och bemålad, skuren dekor, krönt av putti, urtavla med romerska siffror, höjd ca 60, 38x16 cm, pendel och lösa delar finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bronsering o bemålning, skador, lagningar, lösa delar medföljer

532169

2018-04-01