Skåp 1600-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISTSKÅP, ek, delvis 1600-tal, snidad och skuren renässansdekor, framsidan med dörrpar, bakomliggande hyllplan L151 B 70 cm H 84 cm
Åldersslitage,ombearbetad och kompletterad, torrsprickor, skador, avslag
532172
2018-04-05