Skåp 1600-tal

Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTSKÅP, ek, delvis 1600-tal, snidad och skuren renässansdekor, framsidan med dörrpar, bakomliggande hyllplan L151 B 70 cm H 84 cm

Åldersslitage,ombearbetad och kompletterad, torrsprickor, skador, avslag

532172

2018-04-05