Vjetslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Parklandskap i sommartid, signerad och daterad V Kliuchnikov 15, olja på duk, ca 50x80 cm, oramad

532186

2018-04-01