Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANTONI TAPIES, litografiskt tryck med reliefverkan, 1989, signerad samt numrerad 37/80, märkt I.A.T., bladstorlek 28x76
532188
2018-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här