Antoni Tapies litografiskt tryck

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTONI TAPIES, litografiskt tryck med reliefverkan, 1989, signerad samt numrerad 37/80, märkt I.A.T., bladstorlek 28x76

532188

2018-04-01